WEB TASARIM VE KODLAMA

Web Tasarımı ve Kodlama
Sürekli gelişen ve tüm dünyanın erişim ağı haline gelen internetin, en küçük birimlerinden olan internet sitelerinden oluşan bu ağın birimlerini tasarlama ve tanıştırma işlemlerinden oluşur. Günümüzde insanlar zamanlarının büyük bir bölümünü web sitelerinde geçiriyor. Durum böyle olunca da ürünlerini ve fikirlerini pazarlamak isteyenler profesyonel olarak tasarlanmış güvenli web sitelerini kullanarak çok daha geniş kitlelere ulaşma fırsatını kullanıyorlar. İnternet ağında bireysel ve kurumsal kimliğinizi dünyanın dört bir yanında tanıtmak istiyorsanız, çok iyi bir web sitesine sahip olmanız önemlidir. Çok iyi bir web sitesine sahip olmanın ilk adımı ise siteyi işinde uzman birilerine tasarlatmaktan geçer.

Web sitesinde amaçlarınızı ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra profesyonel web masterlar ile çalışabilirsiniz. Onlar size özel tüm altyapıyı sağlayacak ve sitenizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alarak sitenizi kuracaktır. Web tasarımı iyi yapılmış, modern bir ön yüzü olan, hostingi sağlam ve içeriği zengin, güncel ve özgün yazılarla servis edilen ve güvenliği sağlanarak emek verilmiş bir site arama motorlarında en baş sıraları daima zorlayacaktır. Çünkü ziyaretçiler güzel bir tasarım ve zengin bir içerik gördüğünde siteyi terk etmek istemeyecek ve sitenin diğer sayfalarını da heyecanla inceleyecektir. Aradığını bulan veya ilgisini çeken içeriklere ulaşan ziyaretçi, sitenin daimi ziyaretçisi olarak gün geçtikçe site trafiğini arttıracaktır. İnternet ortamında firmanızı, markanızı veya kendinizi tanıtmak için sınırsız internet kaynağına sahipsiniz. Emek verdiğiniz, geliştirdiğiniz ve desteklediğiniz altyapılar sayesinde web siteniz güncel kalarak hedeflenen başarıya sizi taşıyacaktır. 

Tasarım ve kodlama aşağıdaki gibi kendi içinde farlı deneyimler sunmaktadır.

Micro Web Sitesi
Mikro web sitesi çözümlerimiz tek bir ürün yada hizmet için özel olarak hazırlanmaktadır. Maksimum 5 sayfadan oluşan bu çözümümüz de müşterilerinize aradığı ürün yada hizmete daha kısa yoldan ulaşma fırsatı sunarsınız. Ayrıntılı bir web sitesin de kullanıcıların aradığını bulmaya çalışması zaman alabilmektedir. Ancak micro web sitesi çözümlerimizile sadece ilgi alanıyla ilgili bilgiler sunulması daha yararlı olmaktadır.

Portal Web Sitesi
Portal web sitelerin tasarımı ve yazılımı konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. İçerik güncellemelerinin yanı sıra tasarımlarını da yönetebilen portal web sitesi sahipleri, uzun vadeli destek ve ek geliştirme çözümleri ile teknolojik olanaklarından faydalanmaktadırlar. Portal web sitelerinin banner reklam gösterimleri ile ilgili ek yazılımlarda geliştirilmektedir. Site sahiplerinin reklam gelirleri elde etmelerine de yardımcı olmaktadır.

Komple Web Sitesi
Komple web tasarım çözümlerimiz bireysel veya kurumsal müşterilerimizin talep ettikleri hizmet ile alakalı olarak onlarca hatta yüzlerce web sayfasından oluşabilir. Müşterilerimiz web sayfalarını kendileri yönetebildikleri gibi arzu etmeleri halinde web sitelerinin yönetimi profesyonel çözüm ortakları tarafından da sağlanmaktadır. Komple web sitesi çözümlerimiz alan adı, barındırma ve tasarım seçiminden SEO yönetimine kadar bir paket olarak sunulmaktadır. Statik ve dinamik web tasarım olarakta planlanabilmektedir.